Lot n° 10

JORIS MINNE (1897-1988)

Ons Ghenaket Die Avondstar, 1929.
In-folio avec gravures sur bois originales de Joris Minne, colorées à la main.
Edition limitée à 54 exemplaires.
Signée par l'artiste & l'éditeur.
In-folio met originele houtsneden van Joris Minne, handgekleurd.
Beperkte oplage van 54 exemplaren.
Gesigneerd door de kunstenaar & uitgever.
41 x 34 cm