Le diable au moulin, 1934.
Vernis mou. Signé et daté dans la planche.
Zachte vernis. Gesigneerd en gedateerd in de plaat.
14,5 x 18,7 cm (image);
36 x 44 cm (feuille) Encadrée
[Taevernier : 133]