7.Septuaginta interpretum. Tomus I continens Octateuchum... Lot 7
Résultat :
Estimation :
7.Septuaginta interpretum. Tomus I continens Octateuchum ; quem ex antiquissimo MS. Codice
Alexandrino accurate descriptum, et ope aliorum exemplarium, ac priscorum scriptorum, praesertim
vero Hexaplaris editionis Origenianae, emendatum atque suppletum () summa cura edidit Joannes
Ernestus Grabe. Oxford, Sheldon, 1707, in folio, basane havane de l'époque, dos à nerfs, encadrement
d e guirlande dorée sur les plats.
La version des Septante.
Brunet I, 864. Tome premier seul (sur quatre), regroupant le Pentateuque, Josué, les Juges et Ruth.
Plats détachés.