Lot n° 25
THOMA d'AQUINO
Incipit officium sanctissimi corporis et sanguinis domini nostri Ieshu Xpi editum a venerabili fratre Incipit epistola fratris Helie magistri ordonis Predicatorum in miraculis factis in Tholosa et illis partibus factis in translatione beati Thome de Aquino Expliciunt miracula facta in Tholosa. Petit in-8; vélin postérieur. Traces de lacets.
98 ff. dont un blanc
Ff. 37 40:42/43/46/51/57/59: en partie effacé au recto. Traces de mouillures F. 58 découpe.

Expert : Jacques BENELLI
Expert près de la Cour d'Appel de Paris.
244, rue Saint-Jacques - PARIS 75005
Tél. : + 33 (0)1 46 33 73 51
E-Mail: librairie.benelli@gmail.com
Auction's title
Auction's date
Auction location