MISSEL. Missale romanum, ex decreto sacro-sancti... Lot 37 bis
Résultat :
Estimation :
[MISSEL]. Missale romanum, ex decreto sacro-sancti concilii tridentini restitutum Pii V. pont. Max Jussu editum... Lyon, Petrus Valfray, 1735. 1 vol. in-folio. Plein maroquin rouge, large encadrement doré et décoré aux angles, dos lisse très orné, tranches dorées, onglets.
Large vignette de titre et planches hors-texte. Relié à la suite: Proprium Missarum sanctorum sanctae massiliensis ecclesiae. Massiliiae, J.P. Brebion, 1736.
Mors frottés. Rousseurs et mouillures.