Lot n° 46

Sale completed
Suite de deux vases et deux galets
Terre émaillée.
Signée.
Reeks van twee vazen en twee kiezelsteen
Geëmailleerde aarde.
Getekend.
Circa 1960.
H.21 cm/H.15 cm /10 cm x 5 cm/8 cm x 3 cm
Auction's title
Auction's date
Auction location