Lot n° 46

Estimation :

Suite de deux vases et deux galets Terre émaillée. Signée. Reeks van twee vazen en twee kiezelsteen Geëmailleerde aarde. Getekend. Circa 1960. H.21 cm/H.15 cm /10 cm x 5 cm/8 cm x 3 cm