Lot n° 30

ARNE BANG (1901-1983)

Undisclosed result
Sale completed
Confiturier
Grès, couvercle et cuillère en argent de Frithjof Bratland. Daté 1944 et monogrammé.
Overdekte pot
Zandsteen, deksel en lepel in zilver van Frithjof Bratland. Gedateerd 1944, monogram.
1944.
7,5 x 10 cm
Auction's title
Auction's date
Auction location