Lot n° 30

Arne Bang (1901-1983)

Résultat :
Estimation :

Confiturier Grès, couvercle et cuillère en argent de Frithjof Bratland. Daté 1944 et monogrammé. Overdekte pot Zandsteen, deksel en lepel in zilver van Frithjof Bratland. Gedateerd 1944, monogram. 1944. 7,5 x 10 cm