Confiturier
Grès, couvercle et cuillère en argent de Frithjof Bratland. Daté 1944 et monogrammé.
Overdekte pot
Zandsteen, deksel en lepel in zilver van Frithjof Bratland. Gedateerd 1944, monogram.
1944.
7,5 x 10 cm