Sans titre, 1976
Pastel sur papier.
Signé et daté mars 1976 au dos
Pastel op papier.
Gesigneerd, gedateerd maart 1976 op de achterzijde
47 x 47 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.