Lot n° 14

François-Xavier LALANNE (1927 - 2008)

Estimation :

Agneau, 1997. Bronze et pierre époxy. Daté et numéroté 39/500. Porte le cachet du fondeur Blanchet (sous le menton). Brons en epoxysteen. Gesigneerd en genummerd 39/500. Draagt het zegel van de Blanchet gieterij (onder de kin). 52 x 66 x 16 cm Provenance/Herkomst: Guy Pieters Gallery, Knokke. Collection privée, Bruxelles.