« Le village »
Dessin à la mine de plomb, 15 x 20 cm, signé, daté et situé.
100 - 150 € - 120 - 170 CHF
Drawing in pencil, 15 x 20 cm, signed, dated and located.
100 - 150 € - 120 - 170 CHF