Lot n° 6047

Johannes Bosboom (1817-1891)

Résultat :
Estimation :

Johannes Bosboom (1817-1891) Studietekening voor een kerkinterieur inkttekening, ongesigneerd, niet ingelijst, 37 x 48 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [map]