Lot n° 6038

E. Heller (19e eeuw)

Résultat :
Estimation :

E. Heller (19e eeuw) Figuren bij een vaart. Hierbij aquarel door P. Potherat tweemaal aquarel, gesign., 14 x 22 cm. en 18 x 29 cm. [2]