Lot n° 1426

MIRÓ, JOAN ­ "La mélodie acide".

Résultat :
Estimation :

MIRÓ, JOAN (Montroig 1893 - 1983 Palma de Mallorca) "La mélodie acide". Farblithografie, handsig. u.r., num. 30/101, 20x15,5 cm (BM), 33x25 cm (BG), gerahmt Cramer 1992, Bd. VI, S. 140, Nr. 1212. Dat. 1980.