LICHTENSTEIN, ROY "As I Opened Fire Poster"... Lot n° 1389
Résultat :
Estimation :
LICHTENSTEIN, ROY (1923 New York 1997)
"As I Opened Fire Poster".
3 Blätter.
Farboffsetdrucke,
verso bez. "Stedelijk Museum Amsterdam",
je 64x52,7 cm (BG)
Vgl. Corlett 1994, S. 292. Dat. 1966.