DALÍ, SALVADOR (1904 Figueras 1989)
Nach - After
"Rhinocéros".
Kaltnadelradierung,
in Bleistift bez. "Dali" u.r., bez. "EA",
12,5x17,5 cm (PL), gerahmt
Vgl. Michler/Löpsinger 1994, S. 167, Nr. 282. Dat. 1968.