Lot n° 441

MIRÓ, JOAN ­ "La demoiselle à bascule".

Résultat :
Estimation :

MIRÓ, JOAN (Montroig 1893 - 1983 Palma de Mallorca) "La demoiselle à bascule". Farbradierung, handsig. u.r., num. 14/75, 58x47,7 cm (BG) Oberer Blattrand minim gestaucht. Literatur: Jacques Dupin, Miró Radierungen, Bd. II, 1961-1973, Barcelona 1989, S. 135, Nr. 486. Datiert 1969.