Lot n° 20

Estimation :

Nicolai le Nourry Lucii Cecilii liber ad donatum confessorem de mortibus persecutorum, hactenus Lucio Caelio Firmiano Lactantio adscriptus,. Paris 1700 , in-8, 33 + 403 + 33 (Index) pages , reliure veau de l'époque Etat d'usage